Tekme

ODP 2017 (4), I. gimnazija Celje

Datum prireditve 30. 09. 2017
Čas trajanja 09:00 - 16:00
Kraj Celje, Slovenija
Prizorišče I. gimnazija v Celju, Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Opis Četrto tekmovanje v 7. sezoni državnega prvenstva
Organizator Roman Ocvirk
Delegati Damijan Duh (1. delegat), Marcel Ručigaj (2. delegat), Miha Korenjak (pomožni delegat)
Omejitev št. tekmovalcev 30
Pogoji sodelovanja Preberi!
Zaporedna RubiKS tekma 63.
ID tekme SICELJE170930
Discipline 333, 222, 333 FM, 333 OH, 444, 777, MINX, PYRAM, SKEWB
Mešalni algoritmi arhiv
Rubikova kocka
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Nejc Ian Čurman 8.43 9.93 9.93, 9.78, [10.97], 10.09, [8.43]
2. Marcel Ručigaj 12.05 12.40 [17.15], [12.05], 12.96, 12.06, 12.18
3. Tit Šuman 10.11 12.47 12.56, [10.11], 11.41, [14.16], 13.44
4. Teo Gaberšček 12.37 PB 14.57 PB [12.37], [16.87], 14.46, 14.47, 14.77
5. Lan Fabjan 12.77 14.90 PB 15.56, 14.92, [16.65], [12.77], 14.22
6. Tadej Aleš 13.44 14.90 PB [16.00], 15.47, 13.47, 15.75, [13.44]
7. Jan Vodopivec 14.41 PB 15.04 PB [18.38], 14.47, [14.41], 15.38, 15.28
8. Matej Bolta 12.30 16.20 13.91, [DNF], 13.13, [12.30], 21.55
9. Idris Gadour Šentjurc 14.90 17.64 [14.90], 17.38, [18.64], 17.06, 18.47
10. Dušan Zakelšek 14.56 17.81 18.06, [19.34], 16.75, 18.62, [14.56]
11. Erik Červek Roškarič 16.72 PB 18.21 PB 18.80, 17.08, [16.72], 18.74, [20.03]
12. Mitja Popovski 21.31 PB 24.78 23.71, 24.93, 25.69, [28.70], [21.31]
13. Arne Hernah 19.29 24.82 29.58, 24.38, 20.50, [19.29], [29.91]
14. Miha Korenjak 21.16 24.91 22.47, [21.16], [32.48], 25.83, 26.44
15. Žan Klančnik 20.30 PB 25.66 PB [36.44], 27.24, 23.96, 25.78, [20.30]
16. Naja Uršič Popovski 27.81 29.16 PB 28.08, [27.81], [31.69], 29.09, 30.30
17. Damijan Duh 28.88 32.79 29.97, [38.22], 32.29, [28.88], 36.10
18. Marko Grabner 31.46 PB 33.62 PB [40.88], 34.53, [31.46], 32.69, 33.65
19. Adrijan Vrečun 30.56 PB 35.53 PB 38.83, 34.66, [30.56], 33.09, [42.08]
20. Nejc Goter 28.52 PB 38.35 PB 37.88, [28.52], 38.58, 38.59, [38.71]
21. Sven Šmid 47.31 PB 55.57 PB [47.31], 53.80, [1:18.27], 1:00.22, 52.69
22. Matic Ručigaj 1:01.19 PB 1:18.24 PB 1:21.13, [1:33.33], [1:01.19], 1:11.71, 1:21.88
23. Tilen Sernc 19.69 PB DNF 21.55, [DNF], DNF, DNF, [19.69]
24. Teo Žibret 43.42 PB DNF 44.56, [DNF], 56.27, DNF, [43.42]
2x2x2 kocka
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Nejc Ian Čurman 2.68 3.09 [2.68], [4.55], 3.19, 3.02, 3.05
2. Matej Bolta 2.68 3.27 2.83, 3.38, 3.59, [2.68], [4.05]
3. Marcel Ručigaj 2.80 3.49 PB 3.38, [3.80], [2.80], 3.66, 3.44
4. Tadej Aleš 3.75 4.68 [3.75], [6.44], 4.11, 4.43, 5.50
5. Dušan Zakelšek 3.71 4.74 5.91, [3.71], [6.31], 3.97, 4.34
6. Lan Fabjan 3.68 PB 5.69 6.31, [3.68], 5.27, [DNF], 5.50
7. Tit Šuman 5.05 5.71 5.53, [5.05], 5.71, 5.90, [6.28]
8. Miha Korenjak 5.22 5.73 PB [5.22], 5.90, 5.90, [7.81], 5.38
9. Idris Gadour Šentjurc 3.80 PB 5.84 6.40, 6.21, [3.80], 4.90, [DNF]
10. Erik Červek Roškarič 4.97 PB 6.21 PB 6.75, 5.71, [7.22], 6.18, [4.97]
11. Teo Gaberšček 5.13 6.31 6.31, [8.82], 5.71, [5.13], 6.92
12. Žan Klančnik 6.02 PB 6.76 PB 6.52, 7.72, [6.02], [10.69], 6.03
13. Tilen Sernc 6.30 PB 7.33 PB 7.03, 7.69, [10.56], 7.27, [6.30]
14. Jan Vodopivec 6.86 PB 8.45 PB 10.69, 6.90, [6.86], [13.06], 7.75
15. Adrijan Vrečun 4.96 PB 8.75 PB [4.96], 5.72, 8.77, [14.20], 11.77
16. Marko Grabner 10.11 PB 12.12 PB 10.40, [10.11], 12.90, [15.11], 13.05
17. Arne Hernah 8.41 12.13 10.84, 12.63, [8.41], [14.46], 12.91
18. Damijan Duh 10.11 12.36 [10.11], 13.80, 12.72, 10.56, [29.77]
19. Sven Šmid 10.47 PB 22.08 PB 11.83, [DNF], 24.25, [10.47], 30.15
20. Matic Ručigaj 12.41 PB 23.41 22.19, [12.41], 21.56, 26.47, [28.28]
Rubikova kocka optimalno
# Tekmovalec Posamezno
1. Dušan Zakelšek 29 potez NR
2. Marcel Ručigaj 42 potez PB
3. Nejc Ian Čurman 45 potez PB
4. Erik Červek Roškarič 46 potez PB
5. Matej Bolta 47 potez PB
6. Tit Šuman 48 potez PB
7. Tadej Aleš 50 potez PB
8. Teo Gaberšček 53 potez PB
8. Miha Korenjak 53 potez
10. Marko Grabner DNF
9. Lan Fabjan DNF
9. Jan Vodopivec DNF
Rubikova kocka enoročno
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Tit Šuman 19.05 PB 19.72 PB 20.06, [19.05], 19.88, [26.05], 19.22
2. Nejc Ian Čurman 17.93 20.85 20.55, [17.93], 20.03, 21.97, [24.30]
3. Matej Bolta 21.52 PB 22.14 PB [21.52], 21.63, [24.53], 22.00, 22.80
4. Marcel Ručigaj 19.44 24.09 20.78, 25.52, 25.97, [28.80], [19.44]
5. Teo Gaberšček 24.46 PB 31.41 PB [24.46], [42.56], 28.29, 37.59, 28.34
6. Jan Vodopivec 31.40 PB 36.95 PB [31.40], 39.97, 33.65, [41.63], 37.22
7. Idris Gadour Šentjurc 36.97 38.57 [55.91], 39.41, 38.86, [36.97], 37.44
8. Žan Klančnik 38.66 PB 44.35 PB [1:14.06], 39.36, [38.66], 49.28, 44.41
9. Miha Korenjak 46.31 54.69 [1:07.80], 53.93, 57.21, [46.31], 52.93
10. Lan Fabjan 32.66 PB 56.24 37.38, 52.97, [32.66], 1:18.36, [1:55.53]
11. Erik Červek Roškarič 42.55 PB 1:02.44 PB [42.55], 56.46, 1:04.59, [1:34.96], 1:06.28
12. Marko Grabner 1:24.87 PB 1:41.92 PB 1:40.62, 1:57.60, [2:29.34], 1:27.55, [1:24.87]
4x4x4 kocka
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Nejc Ian Čurman 40.36 PB 46.42 PB [40.36], 49.78, 41.56, [51.33], 47.92
2. Marcel Ručigaj 44.84 PB 50.77 PB [56.15], [44.84], 50.71, 47.59, 54.01
3. Tit Šuman 47.44 51.75 49.15, [47.44], 51.90, [54.97], 54.19
4. Matej Bolta 49.71 PB 58.23 52.00, 1:03.84, [1:10.05], 58.86, [49.71]
5. Tadej Aleš 44.75 PB 58.68 [44.75], [1:08.40], 59.03, 1:03.84, 53.18
6. Idris Gadour Šentjurc 1:01.40 PB 1:05.83 PB 1:11.22, [1:01.40], 1:03.38, [1:17.30], 1:02.90
7. Lan Fabjan 52.93 PB 1:07.56 PB 1:07.75, 1:02.46, [1:18.66], [52.93], 1:12.46
8. Mitja Popovski 1:07.94 PB 1:13.13 PB 1:14.36, 1:12.03, [1:54.91], [1:07.94], 1:13.00
9. Dušan Zakelšek 1:00.45 1:13.42 1:10.19, [1:18.90], 1:12.98, 1:17.09, [1:00.45]
10. Teo Gaberšček 1:14.91 1:21.01 [1:14.91], 1:17.94, 1:25.18, 1:19.91, [1:29.55]
11. Erik Červek Roškarič 1:21.21 PB 1:42.46 PB 1:46.85, [1:47.63], 1:43.56, 1:36.96, [1:21.21]
12. Žan Klančnik 1:44.09 PB 1:46.05 PB 1:45.35, [1:44.09], 1:46.90, [1:56.84], 1:45.91
13. Naja Uršič Popovski 1:52.00 PB 2:10.87 PB 2:19.86, 2:15.06, [1:52.00], [2:41.25], 1:57.69
14. Adrijan Vrečun 2:00.97 PB 2:13.47 PB 2:23.84, [2:00.97], [2:28.38], 2:10.41, 2:06.15
15. Miha Korenjak 1:51.63 2:19.18 [3:04.19], 2:15.12, 2:44.81, [1:51.63], 1:57.62
16. Arne Hernah 2:13.02 2:22.20 2:20.97, 2:27.68, [2:13.02], 2:17.96, [2:38.22]
17. Damijan Duh 2:36.81 PB DNF [DNF], [2:36.81], DNF, 3:03.75, DNF
7x7x7 kocka
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Marcel Ručigaj 5:04.20 5:07.87 PB 5:09.57, 5:04.20, 5:09.83
2. Nejc Ian Čurman 5:04.71 PB 5:15.96 PB 5:12.47, 5:04.71, 5:30.69
3. Tit Šuman 5:53.06 6:31.07 PB 6:14.55, 7:25.59, 5:53.06
4. Lan Fabjan 5:55.91 PB 6:34.23 PB 5:55.91, 6:02.86, 7:43.93
5. Matej Bolta 6:52.53 PB 7:18.65 PB 7:09.28, 7:54.13, 6:52.53
6. Erik Červek Roškarič 11:13.00 PB DNF DNF, 11:13.00, DNS
Megaminx
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Matej Bolta 53.43 PB 1:02.25 PB 1:04.68, [53.43], 1:03.63, [1:06.03], 58.43
2. Nejc Ian Čurman 1:21.58 1:29.88 PB 1:31.16, 1:24.11, [1:21.58], 1:34.38, [1:34.46]
3. Marcel Ručigaj 1:41.44 PB 1:54.64 PB [1:41.44], 1:47.97, 1:55.50, [DNF], 2:00.44
4. Tit Šuman 2:09.13 PB 2:31.98 PB 2:37.72, [3:12.65], 2:36.66, 2:21.55, [2:09.13]
5. Lan Fabjan 3:03.46 PB 3:34.72 PB [3:03.46], 3:20.33, 3:58.46, [4:04.86], 3:25.38
6. Žan Klančnik 3:04.30 PB 3:45.42 PB [4:23.36], 3:50.54, 3:48.46, 3:37.26, [3:04.30]
7. Miha Korenjak 4:05.43 4:36.84 4:38.93, 4:21.22, 4:50.36, [4:05.43], [DNS]
8. Erik Červek Roškarič 5:14.86 PB DNF [5:14.86], [DNS], DNS, DNS, DNS
9. Idris Gadour Šentjurc 5:56.27 PB DNF DNF, [5:56.27], [DNS], DNS, DNS
Pyraminx
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Nejc Ian Čurman 2.40 NR 4.82 6.15, [2.40], 3.63, 4.68, [6.21]
2. Dušan Zakelšek 4.15 5.57 [4.15], 5.68, 5.71, 5.31, [5.86]
3. Marcel Ručigaj 6.15 7.62 PB [9.18], [6.15], 6.43, 8.54, 7.90
4. Tit Šuman 6.90 PB 10.21 [DNF], 9.97, 12.38, 8.28, [6.90]
5. Lan Fabjan 7.35 PB 10.83 [14.34], 8.65, 10.80, 13.03, [7.35]
6. Damijan Duh 8.90 11.19 9.33, [13.56], 11.68, [8.90], 12.55
7. Luka Drofenik 7.63 PB 11.60 PB [7.63], 10.06, 9.68, [15.80], 15.06
8. Teo Gaberšček 10.84 14.07 [10.84], 13.94, 15.56, 12.71, [22.63]
9. Miha Korenjak 9.56 15.74 [9.56], 19.28, 11.44, 16.50, [26.21]
10. Marko Grabner 11.18 PB 16.07 PB [24.34], 14.08, 17.52, [11.18], 16.61
11. Jan Vodopivec 11.62 PB 18.91 PB [11.62], [31.66], 23.54, 13.69, 19.50
12. Žan Klančnik 12.71 PB 21.22 PB [46.55], 31.08, 19.26, 13.32, [12.71]
13. Erik Červek Roškarič 17.50 PB 21.75 PB [DNF], 21.15, [17.50], 26.13, 17.96
14. Arne Hernah 22.46 26.40 26.18, 24.43, [29.13], [22.46], 28.58
15. Idris Gadour Šentjurc 7.53 DNF [DNF], DNF, [7.53], 8.09, 8.33
Skewb
# Tekmovalec Posamezno Povprečje Vsi poskusi
1. Nejc Ian Čurman 4.19 4.93 PB 5.02, 4.56, [4.19], [5.97], 5.22
2. Luka Drofenik 6.11 PB 7.90 PB [9.50], 7.63, [6.11], 8.96, 7.11
3. Marcel Ručigaj 7.27 9.43 PB [7.27], 9.93, 9.53, 8.83, [11.52]
4. Lan Fabjan 8.83 PB 10.59 PB 9.84, [13.96], 11.58, 10.36, [8.83]
5. Žan Klančnik 9.56 PB 11.30 PB 11.36, 10.84, 11.71, [9.56], [19.66]
6. Idris Gadour Šentjurc 7.46 PB 11.36 PB 8.98, [7.46], 11.76, [21.62], 13.33
7. Erik Červek Roškarič 14.46 PB 18.77 PB 19.75, 17.09, 19.46, [14.46], [20.77]
8. Damijan Duh 16.16 PB 21.90 [26.06], [16.16], 25.83, 22.61, 17.27
9. Miha Korenjak 18.61 23.29 [18.61], 24.53, 23.22, [37.30], 22.13
10. Arne Hernah 39.26 DNF [39.26], DNF, [DNS], DNS, DNS

NR – državni rekord pod organizacijo RubiKS
PB – osebni rekord pod organizacijo RubiKS
Ti dosežki niso v zvezi z dosežki pod organizacijo WCA! Za absolutne rekorde in celovit pogled morate upoštevati oboje.

Legenda:        DNS – ni štartal        DNF – ni končal        [x] – poskus ne šteje za povprečje        format časa – MINUTE:SEKUNDE.STOTINKE